Carolina Herrera 212 Men Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Carolina Herrera 212 Men Erkek Parfüm

212 Men modeli Carolina Herrera tarafından oluşturulmuş erkekler için odunsu çiçekli misk kokusu. 212 Erkekler 1999'da piyasaya sürüldü. Alberto Morillas, Rosendo Mateu ve Ann Gottlieb tarafından yaratılmıştır. Üst notalarda baharatlar, petitgrain, lavanta, yeşil notalar, greyfurt ve bergamot; Orta notalarda zencefil, gardenya, menekşe ve adaçayı; Taban notaları labdanum, sandal ağacı, misk, guaiac ahşap, vetiver ve tütsü bulundurmaktadır.

Üst Nota
Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Petitgrain

Petitgrain

Lavanta

Lavanta

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Orta Nota
Greyfurt

Greyfurt

Bergamot

Bergamot

Zencefil

Zencefil

Gardenya

Gardenya

Alt Nota
Hercai menekşe

Hercai menekşe

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Tütsü

Tütsü

Carolina Herrera 212 Men Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Carolina Herrera 212 Men Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 14 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 71 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 75 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
71%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
75%
14 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
57%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
43%
7 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
57%
Parfüm geceye uygun
GECE
43%
7 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
39%
Orta Nota
31%
Alt Nota
30%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
14%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
29%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
57%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
0%
7 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
1999 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 94
4406 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Carolina Herrera 212 Men Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
7 Adet Oy Kullanılarak
69 Puan Aldı

Carolina Herrera 212 Men Erkek Parfüm Yorumları

bu parfümün yerine alberto sego markasının 1054 kodlu modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin
Biraz nostalji zamanı. Bu on yıl boyunca, en azından gençliğimi geçirdiğim bu parfümle ilgili olumsuz yorumları görünce kafayı yiyorum. Hala benim görüşüme göre eşsiz bir başyapıt. Koklamak istemediğim hiçbir şey CH 212 Men'e benzemedi ve ben de bundan şimdiye kadar oldukça memnun oldum. Şimdiye kadar 6-7 şişeyi kullandım. Tam güvenimle ve hiç bir zamanda bir değişiklik yapmadılar kokuda. İçeriğinde yeşil, narenciye, odunsu notalar var ama buna karakter veren ana nota nedir hala anlamış değilim. Asla anlayamıyorum. Sadece temiz, taze ve aynı zamanda birkaç saat içinde yok olan normal su içerikli özel bir nota olduğunu düşünüyorum. Kalıcılık neredeyse bütün gün sürer. Carolina Herrera markasının neredeyse her modeline 10/10 klasik puanımı veririm.
Herkesin kullanması gereken bir parfüm modeli değil zaten. Onu seven insanlar için bence bir başyapıt. Sevmeyen insanlar için tek yapabileceğim yorum sadece bir saçmalık. Bana göre, her zaman her zaman her zaman ve her zaman benim en iyi 5 parfüm sıramda olacak. Bir parfümün sahip olması gereken her şeye sahip.
Bu benim en uzun süre kullandığım parfümüm. Carolina Herrera'nın kokuları her zaman eşsizdir. Neredeyse tüm modellerinide denedim. (erkek) Hiç sorgusuz alabilirsiniz.
Greyfurt ve bergamot ile iyi ve güçlü bir açılışa sahip. Yeşil notalar ile güzel bir zencefil karışımı ile gelir. Taze bir koku için bence kalıcılığı çok çok iyi. Genel olarak taze, çok temiz ve kesinlikle çok güvenli. Yaz için muhteşem ve bana sanki her sıktığımda tatildeyim havası veriyor. Ben puan olarak 8/10 vereceğim
Taze kesilmiş çimen kokusu :D İnsanları tahmin etmeye yetecek kadar da kaliteli.
Büyük bir çimenli su ve gizli bir mücevher diye anlatabilirim. 6 saat uzun ömürlü ve ılımlı projeksiyon elde ediyorum. Daha modern, daha parlak bir Davidoff Cool Water diyebilirim. Eğer bunu kullanıp aranızda beğenenler var ise ve eğer denememişlerse onlara birde Bvlgari Aqva'yı deneyin derim.
Çok yumuşak ve çiçekli geldi bana. Yumuşak veya çiçek kokularına karşı hiçbir ilgim yok malesef. Benim zevklerim için hiç işe yaramıyor maalesef. Burnum hayal kırıklığında. Şişesi halbuki böyle bir şey yansıtmıyor. Bu kadar yumuşak yapan şey bence gardenya. Dediğim tarz kokuları sevenler için ideal olabilir.
Bu zamana kadar denemiş olduğum en iyi su içerikli parfümlerden biri diyebilirim. Ayrıca taze baharatlar, narenciye ve yeşil notaların kombinasyonu. Kesinliklikle öneriyorum.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER