Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Petitgrain

Petitgrain

Lavanta

Lavanta

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Greyfurt

Greyfurt

Bergamot

Bergamot

Zencefil

Zencefil

Gardenya

Gardenya

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Tütsü

Tütsü

üst nota oranı
Üst Nota

% 39

orta nota oranı
Orta Nota

% 31

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

94

18-60

1999

1277

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 57

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE
captcha
bu parfümün yerine alberto sego markasının 212 modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin
Biraz nostalji zamanı. Bu on yıl boyunca, en azından gençliğimi geçirdiğim bu parfümle ilgili olumsuz yorumları görünce kafayı yiyorum. Hala benim görüşüme göre eşsiz bir başyapıt. Koklamak istemediğim hiçbir şey CH 212 Men'e benzemedi ve ben de bundan şimdiye kadar oldukça memnun oldum. Şimdiye kadar 6-7 şişeyi kullandım. Tam güvenimle ve hiç bir zamanda bir değişiklik yapmadılar kokuda. İçeriğinde yeşil, narenciye, odunsu notalar var ama buna karakter veren ana nota nedir hala anlamış değilim. Asla anlayamıyorum. Sadece temiz, taze ve aynı zamanda birkaç saat içinde yok olan normal su içerikli özel bir nota olduğunu düşünüyorum. Kalıcılık neredeyse bütün gün sürer. Carolina Herrera markasının neredeyse her modeline 10/10 klasik puanımı veririm.
Herkesin kullanması gereken bir parfüm modeli değil zaten. Onu seven insanlar için bence bir başyapıt. Sevmeyen insanlar için tek yapabileceğim yorum sadece bir saçmalık. Bana göre, her zaman her zaman her zaman ve her zaman benim en iyi 5 parfüm sıramda olacak. Bir parfümün sahip olması gereken her şeye sahip.
Bu benim en uzun süre kullandığım parfümüm. Carolina Herrera'nın kokuları her zaman eşsizdir. Neredeyse tüm modellerinide denedim. (erkek) Hiç sorgusuz alabilirsiniz.
Greyfurt ve bergamot ile iyi ve güçlü bir açılışa sahip. Yeşil notalar ile güzel bir zencefil karışımı ile gelir. Taze bir koku için bence kalıcılığı çok çok iyi. Genel olarak taze, çok temiz ve kesinlikle çok güvenli. Yaz için muhteşem ve bana sanki her sıktığımda tatildeyim havası veriyor. Ben puan olarak 8/10 vereceğim
Taze kesilmiş çimen kokusu :D İnsanları tahmin etmeye yetecek kadar da kaliteli.
Büyük bir çimenli su ve gizli bir mücevher diye anlatabilirim. 6 saat uzun ömürlü ve ılımlı projeksiyon elde ediyorum. Daha modern, daha parlak bir Davidoff Cool Water diyebilirim. Eğer bunu kullanıp aranızda beğenenler var ise ve eğer denememişlerse onlara birde Bvlgari Aqva'yı deneyin derim.
Çok yumuşak ve çiçekli geldi bana. Yumuşak veya çiçek kokularına karşı hiçbir ilgim yok malesef. Benim zevklerim için hiç işe yaramıyor maalesef. Burnum hayal kırıklığında. Şişesi halbuki böyle bir şey yansıtmıyor. Bu kadar yumuşak yapan şey bence gardenya. Dediğim tarz kokuları sevenler için ideal olabilir.
Bu zamana kadar denemiş olduğum en iyi su içerikli parfümlerden biri diyebilirim. Ayrıca taze baharatlar, narenciye ve yeşil notaların kombinasyonu. Kesinliklikle öneriyorum.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm