Tutku meyvesi

Tutku meyvesi

Rom

Rom

Misk

Misk

Gardenya

Gardenya

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 63

orta nota oranı
Orta Nota

% 22

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

94

20-60

2010

1816

kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 57

KIŞ
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE
captcha
Geçenlerde eşim için tekrar aldım. Sadece eskisine göre zayıf değil aynı zamanda eskisinden çok farklı kokuyor. Şimdi benim için neredeyse doğrudan misk kokuyor. Korkunç ve bundan sonra tekrar satın almayacağım.
Bu benim en sevdiğim parfümüm ve benim için bir nevi imza haline geldi. ilk başta güçlüdür ancak giysilerinizde kalan o tatlı ılık vanilyalı rom kokusu çok güzel. Sadece benim cildimde iyi çalışıyor sanki ve çocuksu olmadan tatlı ve kadınsı bir parfüm ararsanız bunu deneyin derim.
Çarpıcı koku.
Son 4 yıldaki imza kokum. Cesur, göz alıcı ve buna bayılıyorum. Randevu gecesi veya özel günler için harika. Bunu daha çok yaz gecelerinde giyiyorum, kışa uygun görmüyorum. Daha kaç parfümüm olsa dahi yine buna geri dönüyorum. Bu kokuya asla doyamıyorum. Sevmediğim şey tenimde en fazla 2 saat kalması. Fiyat için daha fazla kalmalı.
2016'dan kalma oldukça eski bir şişem var. Pırıl pırıl, tatlı ve ateşli. Notlara bakılırsa - hiç bana göre değil, yine de harika ve onu seviyorum. Vanilya yoğun ve üzerimde (diğer vanilya parçacıklarında olduğu gibi) iyi olmayan vücut kokusuna dönüşmüyor. Rom lezzetlidir, misk yumuşaktır. Biraz ara vermeme rağmen kesinlikle favorilerimden biri. Her moladan sonra daha çok hoşuma gidiyor :) saatlerce ciltte kalıcı. Günlerce giysilerde kalıyor.
Pahalı, çok sentetik ve korkunç, ben hiç sevemedim. Korkunç bir deneyim, onu cildimden uzaklaştırmak saatler aldı, gerçekten iğrenç ve pahalıydı. Hiç sevmiyorum
Bana yıllardır sevdiğim Gucci Guilty'yi hatırlatıyor. VIP 212 enerji dolu ve çok seksi, eğlenceli. Kesinlikle partiye hazır. Akşam yemeğinde, ofiste, parkta giyilecek bir parfüm değil. Romantik bir randevu, maceralı bir yolculuk, şömine başında bir kaçamak içindir. Heyecan verici, sıcak ve lüks kokuyor.
Bu bana Mojito kokusun hatırlatıyor. Tatilleri düşündüren tatlı, rom bazlı bir kokteyl kokusu. Bir veya iki saatliğine eğlenceli bir koku ama bütün gün giymek isteyip istemediğimden emin değilim. Güçlü bir vanilya temel notası olduğu için belki benim için biraz fazla tatlı ama tatlı kokuları sevenler alabilir.
Sahte aldığımı düşünmeye başladım çünkü bu parfüm beni hiçbir şekilde şaşırtmadı. Yani hiç etkilemedi arkadaş. Çarkıfelek aromalı rom gibi kokuyor ve koku sadece bu kadar. Bazen hafif bir mentol tonuyla süper erkeksi açılıyor ve diğer zamanlarda hiç koku almıyorum. Sadece belirsiz bir parfüm kokusu patlaması. Bu nazik vanilyayı meyvemsi bir dokunuşla biraz yumuşamakta ama benim için özel bir koku değil. Bunu üç ayrı durumda denedim ve bu parfüm inanın artık umurumda değil. Özellikle gece kulüplerinde veya partilerde göz alıcı cilveli kızlar için yapılmış , meyvemsi bir vanilya kokusu bekliyordum ama bu benim için çok yumuşak ve ilham verici değildi. Beni yanlış anlamayın, bu parfümde rahatsız edici bir şey yok. Neyse ki çok pahalı değildi ve bir daha almam.
Bundan bir şişem var ve onu satmayı veya takas etmeyi çok isterim. ilgilenirseniz pm atın.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm