Limon

Limon

Havyar

Havyar

Karabiber

Karabiber

Zencefil

Zencefil

Tutku meyvesi

Tutku meyvesi

Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Vodka

Vodka

Cin

Cin

Nane

Nane

Kehribar

Kehribar

Deri

Deri

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 38

alt nota oranı
Alt Nota

% 17

91

18-50

2011

2037

kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 29

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 71

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ
gündüz

% 0

GÜNDÜZ
gece

% 100

GECE
captcha
En sevdiğim parti/kulüp kokularından biri. Tatlı, sarhoş, ama dengeli ve ferahlatıcı.
İnsanların bunu Bir milyon veya invictus ile nasıl karşılaştırdığını anlayamıyorum, birbirlerine hiç benzemiyorlar. Bir açılış olarak, votka ve nane ile narenciyenin taze kokusunu hissedebilirsiniz, "erkeksi" diye çığlık atan baharatlarla birlikte gerçekten taze.
Kesinlikle kötü değil ama çok iyi de değil. Biraz yaygın ve bazı karakterleri çoğu parfüme benziyor.
Bunun açılışı şeker, meyve ve hindistan cevizinin tatlı tonları ile ferahlatıcı kokuyor. Bir saat sonra ciltte garip kokuyor. Kıyafetlerde aynı kalıyor
Bunu birkaç gün önce aldım.. Nihai sonuç zamanı. Kokusu kesinlikle 1 milyon kadar tatlı ama içine biraz votka veya alkollü bir hava katarak tam olarak farklı bir tarza bürünmüş. Bu daha çok yönlü ve güvenli bir kör satın alma....Yayılımı iyi ancak uzun ömürlülüğü harika (yani hala ceketimde kokusunu alabiliyorum 3 gün önce püskürttüm. bunu kesinlikle seviyorum.. Bu tüm gün boyunca kokuyor.
Bu, üniversitedeyken benim imza kokumdu. Gençtim ve kampüsteki en güzel kızları kovalayacak zamanım oldu. Bayanlardan tonlarca iltifat aldım ve ara sıra erkeklerden ne giyiyorsun sorusunu da alıyordum. Bununla gerçekten güzel anılarım var. Yani 5 yıl önceydi. Şimdi gerçek dünyaya girdik, olgun, şiddetli ve acımasız dünyaya. Bu parfüme negatif tepki hiç görmedim duymadım işitmedim.
Bunu körü körüne aldım ve bu kadar beğenmeyi beklemiyordum. Beni şaşırttı. Kokusu çok hoş.
Gerçekten hoş, baharatlı, club kokusu. Zencefil ve çarkıfelek, hemen altındaki temiz votka ısırığı ile ilk başta göze çarpıyor. Zamanla, kehribar ve deri ortaya çıkar ve şaşırtıcı derecede uzun bir alt nota kalıcılığı sağlar. Bahsettiğim gibi, bu bir kulüp veya eğlenceli parti ortamı için mükemmeldir. Dürüst olmak gerekirse bence sağlam ve hoş.
Benim koku tipim değil, bir numune aldığıma bile pişmanım... Sözde içkili-votka-meyveli-içecek kokusunu merak ediyordum ama hiç alakası yok.
Kokladığımda sadece vay bu harika dedirtiyor ama çok zayıf
En sevdiğim koku..yumuşak ve tatlı koku.. bayıldım
Parfüm ortalama kokuyor. Çoğunlukla Çarkıfelek, Biber, Baharat ve Kehribar, çok güzel bir gece kokusu. Nefret edemeyeceğiniz herkes için genel beğeniye uygun bir koku. Giydiğinizde harika bir his oluyor, sonra 30 dakika içinde duygunuz gidiyor ve aynı hissetmek için tekrar sıkmak istiyorsunuz.
Harika kokuyor. İyi performanslı ve oldukça ucuz. Bu kokunun neden bu kadar çok olumsuz konuşulduğunu bilmiyorum.
Bu parfümle birçok iltifat aldım.
Açılışta meyvemsi biraz narenciyeli kokan parfüm. Ortalamadan daha tatlı biraz yeşil notalar var. İnsanların sevdiği ya da nefret ettiği bir karışımdır. Ömrü harika
Çok tatlı kokuyor ve uygulamanın ilk saatinde bunaltıcı. Neyse ki sadece küçük şişe satın aldım.
Bu klasik Black XS'e o kadar benziyor ki. Aynı ekşi çarkıfelek meyvesi çilekli pamuk şeker gibi kokan bir nota ve bunda çikolatalı paçuli yerine cin var.
Tatlı? tatlı diyenlere şaşırıyorum. Tatlı olmaya yakın bile değil….bu süper hayvansal deri notalı bir parfüm ama iyi pürüzsüz bir şekilde deri değil. Süper eski moda 70'lerin yaşlı berber dükkanı kokusu. Kör satın almayın pişman olabilirsiniz. Buradaki notalara ek notalar bence var.
Bu 1 milyona benziyor, ancak daha iyi bir versiyon. Günlük bir ortamda çok rahat giyilebilir. Püskürttükten hemen sonra çok güzel şeyler oluyor ama hepsi hoş ve cildimi hiç rahatsız etmiyor. Kuruduktan sonra kehribarın yanı sıra son derece hoş bir deri notasına sahiptir.
Bir şişede saf seksilik ve baştan çıkarıcılık. Bu kokuyu kokladığımda, her şeyi siyah giyen, karizmatik oturan siyah polo ve bazı kaliteli pantolonlar ve siyah deri spor ayakkabılar giyen bir adam hayal ediyorum. Bu kokuya kesinlikle aşığım. Açılış narenciye, biberli ve tatlıdır (kokunun açılması sizi bu kokuya aşık edebilir). Parfümün kalbi biraz baharat içeren sarhoş nanedir, kuruduğunda, koku Versace eros gibi tatlı odunsu bir kokuya dönüşür ancak daha iyi. Performans harika. 10 saat kalıyor ve yayılımı ile kalıcılık güzel. Bence bunu her durumda kullanabilrisiniz. Özellikle kız arkadaşınız ile beraberken.
Koku:9.5/10
En iyi 5 parfümümden biri. Kesinlikle muhteşem. Notaları açıklamakta pek iyi değilim. Söyleyebileceğim tek şey, bunun tatlı bir koku olduğu. Uzun ömrü harika. Olgun erkekler için deneyebilirsiniz.
Tam günlük rahatsızlık vermeyen harika parfüm
PACO 1 million a benzer ama bence bu biraz daha çok yönlü ve daha fazla durumda daha giyilebilir. Benim için ikisine de sahip olmak gereksiz.
https://www.albertosego.com/alberto-sego-vip-erkek-parfum-kod-no-1284
bu aynısının tıpkısı ve cok uygun fiyatlı
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm