Carolina Herrera 212 VIP Men Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Carolina Herrera 212 VIP Men Erkek Parfüm

2010 yılındaki kadın versiyonundan sonra, Carolina Herrera 212 VIP erkeksi baskısını 2011 yılında sizlere sunuyor. Cin ve votka içeren notalar ile New York parti elitinin tarzını ve tavrını yansıtıyor. Bu kokuya sahip bir erkek eğlenceli, karizmatik ve şık, şehvetli ve kıskançtır. Oryantal odunsu kompozisyonu, Emilie Coppermann tarafından votka, tutku meyvesi, dondurulmuş nane, zencefil, karabiber, havyar, deri, baharat notaları, kehribar ile patlayıcı bir kokteyli olarak yaratılmıştır. Kampanyanın yüzü Jon Kortajarena. Parfüm, 50 ml ve 100 ml EDT, 75 ml deodorant ve 100 ml tıraş sonrası losyon ile piyasada mevcuttur. Emilie (Bevierre) Coppermann ve Lucas Sieuzac tarafından 212 VIP Men oluşturuldu.

Üst Nota
Limon

Limon

Havyar

Havyar

Karabiber

Karabiber

Zencefil

Zencefil

Orta Nota
Tutku meyvesi

Tutku meyvesi

Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Vodka

Vodka

Cin

Cin

Alt Nota
Nane

Nane

Kehribar

Kehribar

Deri

Deri

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Carolina Herrera 212 VIP Men Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Carolina Herrera 212 VIP Men Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 14 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 67 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 69 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
67%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
69%
14 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
29%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
71%
7 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
0%
Parfüm geceye uygun
GECE
100%
7 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
38%
Alt Nota
17%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
29%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
29%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
29%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
14%
7 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2011 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 91
4426 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Carolina Herrera 212 VIP Men Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
7 Adet Oy Kullanılarak
60 Puan Aldı

Carolina Herrera 212 VIP Men Erkek Parfüm Yorumları

En sevdiğim parti/kulüp kokularından biri. Tatlı, sarhoş, ama dengeli ve ferahlatıcı.
İnsanların bunu Bir milyon veya invictus ile nasıl karşılaştırdığını anlayamıyorum, birbirlerine hiç benzemiyorlar. Bir açılış olarak, votka ve nane ile narenciyenin taze kokusunu hissedebilirsiniz, "erkeksi" diye çığlık atan baharatlarla birlikte gerçekten taze.
Kesinlikle kötü değil ama çok iyi de değil. Biraz yaygın ve bazı karakterleri çoğu parfüme benziyor.
Bunun açılışı şeker, meyve ve hindistan cevizinin tatlı tonları ile ferahlatıcı kokuyor. Bir saat sonra ciltte garip kokuyor. Kıyafetlerde aynı kalıyor
Bunu birkaç gün önce aldım.. Nihai sonuç zamanı. Kokusu kesinlikle 1 milyon kadar tatlı ama içine biraz votka veya alkollü bir hava katarak tam olarak farklı bir tarza bürünmüş. Bu daha çok yönlü ve güvenli bir kör satın alma....Yayılımı iyi ancak uzun ömürlülüğü harika (yani hala ceketimde kokusunu alabiliyorum 3 gün önce püskürttüm. bunu kesinlikle seviyorum.. Bu tüm gün boyunca kokuyor.
Bu, üniversitedeyken benim imza kokumdu. Gençtim ve kampüsteki en güzel kızları kovalayacak zamanım oldu. Bayanlardan tonlarca iltifat aldım ve ara sıra erkeklerden ne giyiyorsun sorusunu da alıyordum. Bununla gerçekten güzel anılarım var. Yani 5 yıl önceydi. Şimdi gerçek dünyaya girdik, olgun, şiddetli ve acımasız dünyaya. Bu parfüme negatif tepki hiç görmedim duymadım işitmedim.
Bunu körü körüne aldım ve bu kadar beğenmeyi beklemiyordum. Beni şaşırttı. Kokusu çok hoş.
Gerçekten hoş, baharatlı, club kokusu. Zencefil ve çarkıfelek, hemen altındaki temiz votka ısırığı ile ilk başta göze çarpıyor. Zamanla, kehribar ve deri ortaya çıkar ve şaşırtıcı derecede uzun bir alt nota kalıcılığı sağlar. Bahsettiğim gibi, bu bir kulüp veya eğlenceli parti ortamı için mükemmeldir. Dürüst olmak gerekirse bence sağlam ve hoş.
Benim koku tipim değil, bir numune aldığıma bile pişmanım... Sözde içkili-votka-meyveli-içecek kokusunu merak ediyordum ama hiç alakası yok.
Kokladığımda sadece vay bu harika dedirtiyor ama çok zayıf
En sevdiğim koku..yumuşak ve tatlı koku.. bayıldım
Parfüm ortalama kokuyor. Çoğunlukla Çarkıfelek, Biber, Baharat ve Kehribar, çok güzel bir gece kokusu. Nefret edemeyeceğiniz herkes için genel beğeniye uygun bir koku. Giydiğinizde harika bir his oluyor, sonra 30 dakika içinde duygunuz gidiyor ve aynı hissetmek için tekrar sıkmak istiyorsunuz.
Harika kokuyor. İyi performanslı ve oldukça ucuz. Bu kokunun neden bu kadar çok olumsuz konuşulduğunu bilmiyorum.
Bu parfümle birçok iltifat aldım.
Açılışta meyvemsi biraz narenciyeli kokan parfüm. Ortalamadan daha tatlı biraz yeşil notalar var. İnsanların sevdiği ya da nefret ettiği bir karışımdır. Ömrü harika
Çok tatlı kokuyor ve uygulamanın ilk saatinde bunaltıcı. Neyse ki sadece küçük şişe satın aldım.
Bu klasik Black XS'e o kadar benziyor ki. Aynı ekşi çarkıfelek meyvesi çilekli pamuk şeker gibi kokan bir nota ve bunda çikolatalı paçuli yerine cin var.
Tatlı? tatlı diyenlere şaşırıyorum. Tatlı olmaya yakın bile değil….bu süper hayvansal deri notalı bir parfüm ama iyi pürüzsüz bir şekilde deri değil. Süper eski moda 70'lerin yaşlı berber dükkanı kokusu. Kör satın almayın pişman olabilirsiniz. Buradaki notalara ek notalar bence var.
Bu 1 milyona benziyor, ancak daha iyi bir versiyon. Günlük bir ortamda çok rahat giyilebilir. Püskürttükten hemen sonra çok güzel şeyler oluyor ama hepsi hoş ve cildimi hiç rahatsız etmiyor. Kuruduktan sonra kehribarın yanı sıra son derece hoş bir deri notasına sahiptir.
Bir şişede saf seksilik ve baştan çıkarıcılık. Bu kokuyu kokladığımda, her şeyi siyah giyen, karizmatik oturan siyah polo ve bazı kaliteli pantolonlar ve siyah deri spor ayakkabılar giyen bir adam hayal ediyorum. Bu kokuya kesinlikle aşığım. Açılış narenciye, biberli ve tatlıdır (kokunun açılması sizi bu kokuya aşık edebilir). Parfümün kalbi biraz baharat içeren sarhoş nanedir, kuruduğunda, koku Versace eros gibi tatlı odunsu bir kokuya dönüşür ancak daha iyi. Performans harika. 10 saat kalıyor ve yayılımı ile kalıcılık güzel. Bence bunu her durumda kullanabilrisiniz. Özellikle kız arkadaşınız ile beraberken.
Koku:9.5/10
En iyi 5 parfümümden biri. Kesinlikle muhteşem. Notaları açıklamakta pek iyi değilim. Söyleyebileceğim tek şey, bunun tatlı bir koku olduğu. Uzun ömrü harika. Olgun erkekler için deneyebilirsiniz.
Tam günlük rahatsızlık vermeyen harika parfüm
PACO 1 million a benzer ama bence bu biraz daha çok yönlü ve daha fazla durumda daha giyilebilir. Benim için ikisine de sahip olmak gereksiz.
https://www.albertosego.com/alberto-sego-vip-erkek-parfum-kod-no-1284
bu aynısının tıpkısı ve cok uygun fiyatlı

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER