Badem

Badem

Kahve

Kahve

Yasemin

Yasemin

Sümbülteber

Sümbülteber

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Kakao Kabuğu

Kakao Kabuğu

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

96

20-55

2016

2261

kalıcılık

% 59

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ

ilkbahar

% 57

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

gündüz

% 25

GÜNDÜZ
gece

% 75

GECE

captcha
misafir15740
Ayakkabı şeklinde parfüm diye adlandırılan parfüm. Bundan daha iyi kadınsı simge düşünülemezdi sanırım. Kadınların en sevdiği şeylerden biri ne diye sorsalar ayakkabı derler :D topuklu ayakkabı parfümü de daha da kadınsılığı öne çıkarmış. Siyah stiletto şeklindeki şişesi harika dikkat çekici. Alternatif olarak uygun fiyata ve aynı şekilde kokan alberto sego 1052 modelini düşünebilirsiniz. (daha kalıcı)
misafir23813
bu parfümün yerine alberto sego markasının Good modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
admin
Topuklu ayakkabı parfümü adı altında bayanların bu parfümü araması çok ilginç :D
pelina
Kullandım ve neredeyse hiçbir şey hissetmiyorum. Benim için çok büyük hayal kırıklığı yarattı çünkü Carolina Herrera modellerini çok seviyorum. Ama Good Girl kesinlikle şişesine aldanılıp alınacak bir parfüm değil. ÜStelik fiyatıda saçmalık.
guler
Tatlı-çiçekli atmosfere sahip. Tatlı kokuların hayranıyım ve tüberoza, tonka, karamel, kakaolu notalar ve yasemini çok severim. Aynı zamanda sıcak, tatlı ve seksi. Muhteşem ve güzel şişesinide seviyorum! Sonbahar ve kış tercih edilebilir.
hlya41
Çok çok çok pahalı bu ya. Carolina Herrera markası için özellikle çok pahalı olduğunu düşünüyorum. Bir şişe 212 nin bundan daha ucuz olduğunu unutmayalım. 5ml'lik bir örneğini satın aldım ve kullanmak için can atıyordum. Her neyse, kokuya gerçekten şaşırdım. İlk düşüncem, bu koku nasıl kadın kokusu? Bana göre, bana bir Diesel veya Paco Rabanne modellerini hatırlattı. Buna rağmen, dürüstçe söyleyeyim gerçekten sevdim diyebilirim. İlk başta ne kadar az uyguladığım göz önüne alındığında, cildim üzerinde süper uzun süre kalıcıydı. Pahalı olmasın ayrılmam.
halime
Bu parfüm beni karışık duygular düşünmeme sebep oluyor. Sevip sevmediğime bile daha tam kara veremedim. Şişesi tamam çok güzel ama çantamın içerisinde bekleyen bir katil gibi. Çantamda ne var yok dengesini bozuyor. Annem benden daha çok hoşlanıyor bu kokudan. Nişanlım sıktığımı bile anlamadı desek yeridir :D Hiç bir iltifat yok kısacası.
ezgi
Önce şişeden bahsedelim. Şirin mi yoksa zarif mi desem bilemiyorum. Ancak her iki durumda da bence mükemmel tasarlanmış bir parfüm şişesi. Derin mavili camını seviyorum. Topuktaki gümüş şekillendirme çok daha iyi görünüyor. Püskürtme mekanizması, görünümünü biraz bozuyor. Şişeye göre çok küçük kalmış kısacası. Ayrıca berbat siyah plastikten yapılmıştır. Bu yüzden işlevselliği hiç iyi değil. Parfüme gelince hayal kırıklığı. Ben yaklaşık% 90 kremalı tuberoz ve yasemin kokusu aldım. Kalan notaları kesinlikle anlaşılmıyor. Çok tatlı ve ağır. Cenaze evlerini hatırlatıyor :) Kesinlikle güzel değil ve seksi diyenlerede sexy olma ne anlama geliyor hepsine soruyorum. Şişe tasarımının yanında içerik 5 para etmez. Açıkçası, bu talihsiz karışıma hayran değilim. Tavsiye etmiyorum.
edaiste
Ambalajı içeriği gibi çok şık ve seksi! Ben şişenin şekline aldanıp bir şişe aldım gerçekten. Sıcak, şehvetli harika bir çiçek kokusu. Akşamları siyah elbise için mükemmel!
ceyda
Ne yazık ki benim cildimle uyuşmuyor :( kafaları yemek üzereyim.
beren
Good Girl gerçekten özel bir şey değil ama kullanmak çok hoş ve kolay. Hangi parfümü kullanacağınıza dair hiçbir fikriniz olmadığında kullanabileceğiniz mükemmel bir koku. Kesinlikle seksi bir koku olduğunu düşünüyorum ama çok ince bir şekilde bunu size yansıtıyor. İndirimli bir şişe buldum, kesinlikle satın alacağım. 3 saate yakın benim üzerimde kalıcılığı sürüyor. Bu içeriğin neden pahalı olduğunu tahmin edemiyorum. Bu olumsuz özelliği yüzünden parfümden vazgeçebilirim. Biraz ucuz olsa ne var sanki.. :(
ayseyildiz
Good Girl bayanların 2017'deki kokusu olmaya resmen mahkumdur. Benim en sevdiğim parfüm. Tamamen seksi koku. Parlak, modern bir koku, tozumsu, temiz kokusu var - ancak bunun altında aşırı seksi tüberoz var. Tuberose'un inanılmaz derecede seksi olduğunu okudum. Tam anlamıyla inanılmaz derecede güçlü. İnternetteki incelemelerinden biraz korktum ve kullandıktan sonra hepsi aklımdan silindi. Olumsuz yorumların yani. Kesinlikle muhteşem! Tam istediğim buydu.
admin
Çok beğenilecek bir parfüm olup uzun zaman içerisinde sıkacak kadar tatlı da değil, aşırı çiçeksi olduğuda söylenemez. Şişesi muntazam bir tasarım. Bence satış alanındaki başarısı şişesindeki dikkat çekiciliği ve denemeye müsait bir ürün olmasından kaynaklanıyor. Deneme sonrası da alıcıların büyük oranda olumsuz dönüş yapmadığı da düşünülürse carolina firması bu model üzerine yoğunlaşır gibime geliyor. Eee bazen ambalaj da çok önemli. Birazcık sentetiklik var diyeceğim ve yalan söylemeyeceğim. Baş ağrıtacak kadar bir oran da değil ama. Krem içerikli notaları oldukça rahat. Bir erkek olarak şişesine istinaden acaba nasıl bir içerik diye baktığım kokulardan biri :) Sanki bu notalardan hariç yabani çilek kokusuda hissettim. Test etmeye değer.